PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=408323}

Ścigani

Crossing Over
7,0 12 514
ocen
7,0 10 1 12514
Ścigani
powrót do forum filmu Ścigani

Sporo czasu upłynęło od ostatniego oglądanego przeze mnie dramatu który wzbudził w mojej osobie tak ciekawe odczucia. Reżyser przedstawił w filmie problemy, emocje emigrantów nielegalnie przebywających na terytorium Stanów Zjednoczonych a także codzienną pracę oficerów z miasta aniołów zajmujących się zwalczaniem tego procederu. Przebija z niego pewna głębia co powinno zadowolić wrażliwszych a także skłonnych do przemyśleń po obejrzanym seansie widzów. Wykreowana przez Harrisona Forda postać bohatera także stanowi o dobrej formie tego nietuzinkowego aktora, ujęcia kamer także wydają się być na niezłym poziomie. Ocena: 7 z wielkim plusem.

Martinus_filmweb

Uwieńczeniem całości jest także ciekawa rola Ashley Judd, grana przez nią bohaterka emanuje ciepłem, inteligencją i wzbudza w widzu pozytywne wrażenie.

ocenił(a) film na 8
Martinus_filmweb

Ja również polecam. Od czasów obejrzenia Za wszelką cenę, żaden film nie wzbudził we mnie takich emocji. Film nie ma porywającej akcji, wspaniałych efektów specjalnych. Jest to prosta opowieść o ludziach, ich problemach i marzeniach i ta prostota oraz gra aktorska tak urzeka.

ocenił(a) film na 8
slavemaster3

A wszystko to przeplatane rewelacyjną ścieżką dźwiękową.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones