PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34088}

Beztroskie lata w Ridgemont High

Fast Times at Ridgemont High
6,2 4 422
oceny
6,2 10 1 4422
5,8 10
ocen krytyków
Beztroskie lata w Ridgemont High
powrót do forum filmu Beztroskie lata w Ridgemont High

To już zakrawa na kpinę z widza. Dobrze, że na Blu-ray można ten film kupić, bo przecież w Polsce krwawe jatki pokazać można, ale już cycki są nie do pokazania nawet po godz.22 :) Zwłaszcza, że scena basenowa często jest oceniania jako kultowa.

gloszuk

Cenzurują kiedy film idzie o wczesnej porze. Dziś wyemitowali o 23 i wszystko jest. Ta sama stacja.

ocenił(a) film na 10
jan_niezbedny0

Czyli po 22 cycki są zakrywane, a po 23 pełna wersja? Takie rzeczy tylko w Polsce :)

ocenił(a) film na 7
gloszuk

To tak samo jak do 0.2 promila to luz, a powyżej masz mandat. pewne normy są w każdym społeczeństwie.

ocenił(a) film na 8
gloszuk

Dziś leciał o 20:10 na ale kino+ i cycki były.

Znawca kina

potwierdzam ;)

ocenił(a) film na 10
quentin1

Widziałem, widziałem

Znawca kina

I to w HD :lol:

ocenił(a) film na 7
Znawca kina

Tylko mnie zaskoczyło, że ten film na Ale kino leciał od 12 lat? :D
Nie żebym był jakiś pruderyjny czy coś, czy żeby mi to przeszkadzało, jedynie czyste zaskoczenie, w końcu głównym motywem filmu jest w zasadzie seks, a dodatkowo w tym kanale leciał bez cenzury, o której wspomina założycielka tematu.

ocenił(a) film na 5
gloszuk

Cycki najważniejsze :D

ocenił(a) film na 10
deadrys

Tu nie chodzi o cycki w cyckach. Raczej fakt, że scena z Cates stała się czymś niezapomnianym dla pokoleń dorastających w latach 80-tych czy 90-tych. Jakim prawem telewizja pozbawia kolejne dorastające pokolenia sceny basenowej :) A dziś akurat leciał film na AleKino i cycków nie wycięli.

gloszuk

połączenie polskiego konserwatywnego paradygmatu i państwa ktore ma za dużo władzy ma takie rezultaty

ocenił(a) film na 9
deadrys

Żebyś wiedziała. Kto ma Cycki, ten ma ..... WŁADZĘ.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones