PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=277470}

Co jest grane?

What Just Happened
5,1 8 669
ocen
5,1 10 1 8669
5,5 4
oceny krytyków
Co jest grane
powrót do forum filmu Co jest grane?

jest to jeden z tych filmów na któryu się idzie do kina kierowany impulsem po przeczytaniu obsady jaka w nim gra. Tak tez było w moim przypadku...nic o tym filmie nie wiedziałem nie wiedziałem na co iśc więc po przeczytaniu obsady od razu zdecydowałem że warto go obejrzeć. Niestety jedyne co mogę o nim powiedzieć to żal że tacy dobrzy aktorzy zagrali w tak słabym filmie...moze było by nieco lepiej gdyby nie reklamowali tego filmu jako komedii...bo komedią to nie było:( podsumowując...obsada mocna, scenariusz słaby...film słaby 3/10

ocenił(a) film na 8
ziger

Aha, czyli jeśli na plakacie jest słowo "komedia" to ty oceniasz film na komedię i nie widzisz innych gatunków w nim zawartych? Dlatego jest słaby? A jakby napisali tam "Animacja" to byś oceniał film, jako animację i dał, 0/10 bo tam jej nie było? Poszedłeś z wzg. na obsadę, ale jak widzę nie doceniłeś w tym filmie ich kunsztu aktorskiego. Scenariusz jest b.dobry Trzeba go tylko zrozumieć. A film jest raczej dramatem z lekką dawką humoru, (co jest genialnym połączeniem). Postaw się na miejscu tego reżysera i producenta to może zrozumiesz nieco więcej z filmu. I skoro już tak się trzymasz gatunków to tym razem oceniaj, jako "Dramat" i obejrzyj jeszcze raz. A potem jeszcze raz i postaraj się połączyć ocenę Dramatu z komedią i zobaczysz, co wyjdzie.

ocenił(a) film na 3
szczepan600

wyjdzie mi to samo bo film mi się nie podobał...był poprostu nudny...a dodatkowo mnie rozczarował tym że nastawiłem sie na dobrą zabawę jako ze miała być to komedia a nią nie było...inaczej się psychicznie nastawiasz na film wojenny, sensację, horror czy komedię...idąc na horror chcesz sie bać i to jest dla Ciebie ważne...a gdy przez cały film siedzisz i nic się strasznego nie dzieje tylko oglądasz jakis dramat to czujesz zawód bo nie tego się spodziewałeś czyz nie?? Gdybym chciał obejrzeć dramat to bym poszedł na dramat a nie na komedię tak więc sory ale nastawiłem się na śmiech a miałem tylko permanente ziewanie. Film nie podobał mi sie jako komedia bo nie ruszył mnie humor w tym filmie, nie podobał mi się jako dramat bo nie lubię połączenia dramatu i komedii...mi się film poprostu nie podobał i co mam zrobić?? skoro Tobie się podobał to super cieszę się niezmiernie ale mnie nie urzekł. A co do gry aktorskiej to zastrzeżeń nie mam...jedynie do scenariusza..tyle

ocenił(a) film na 3
ziger

Ja także uważam, że ten film był nudny. Także spodziewałem się czegoś więcej. Ale jeśli o nastawienie to tu ja mam inne zdanie. Z ciekawości oglądam nowe filmy i tak do tego podchodzę. Fakt ten film poniżej oczekiwań ciągnie się jak guma do żucia.

lexter85

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ocenił(a) film na 5
ziger

Tak samo jak Ziger postanowiłam obejrzeć film ze względu na obsadę. Pomyślałam: "De Niro, Penn, Tucci, Turturro, Willis - kurczę, to musi być coś". Niestety, nie było. Według mnie w "Co jest grane?" zabrakło lekkości, czasami miałam wrażenie, że ciągną fabułę na siłę. A "podglądanie" życia w Hollywood z drugiej strony to interesujący temat. Szkoda, bo film ma niewykorzystany potencjał. Jeżeli miałabym wybrać aktora, dla którego warto obejrzeć ten film, byłby to Michael Wincott.

MidasQueen

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ziger

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones