PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=277470}

Co jest grane?

What Just Happened
5,1 8 668
ocen
5,1 10 1 8668
5,5 4
oceny krytyków
Co jest grane
powrót do forum filmu Co jest grane?

what just happened?

ocenił(a) film na 3

Film robiony ewidentnie przez filmowców, dla filmowców, a dla przeciętnego widza niezjadliwy. Nawet doborowa obsada nie ratuje, bo co z tego, że wszyscy grają świetnie, skoro scenariusz jest nudny. Komedii też w tym niewiele, śmiać pewnie będą się tylko osoby, które miały bezpośredni kontakt ze środowiskiem Hollywood. Moja ocena to 3 i to tylko za grę aktorską, bo cała reszta to kompletna klapa. Tytuł bardzo adekwatny, bo właśnie takie pytanie nasuwa się po obejrzeniu filmu. Niestety odpowiedź na nie brzmi "potworna strata czasu, ot co".

Ainar

nie zgodzę się. do filmowca mi daleko, a jednak film bardzo przypadł mi do gustu. w satyryczny i nieco groteskowy sposób ukazane zostały kulisy tworzenia filmów w Hollywood. plus bardzo dobra gra aktorów. jestem zdecydowanie za! :)

ocenił(a) film na 3
Ainar

jak miło, że nie muszę nic pisać, Ainar oddał dokładnie moją opinię (nawet notę daliśmy tę samą)
a co do niby-zalety o pokazaniu kulisów kręcenia filmów, którą niektórzy próbują ten film bronić, to naprawdę powstało już sporo filmów tego typu, bijących "Co jest grane" na łeb (wiem, co piszę, bo lubię tego typu filmy, i tym bardziej jestem zawiedziony)

greenpoint

madrosci gimbusa, czyli dyrdymały pustej pały.

Ainar

madrosci gimbusa, czyli dyrdymały pustej pały.

ocenił(a) film na 3
kotbury

Udzielanie się na publicznym forum to nie terapia, polecam kontakt ze specjalistą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones