PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583649}
6,6 69 286
ocen
6,6 10 1 69286
5,2 13
ocen krytyków
Gangster Squad. Pogromcy mafii
powrót do forum filmu Gangster Squad. Pogromcy mafii

Wow!

ocenił(a) film na 2

Nie zdawałem sobie sprawy, że można nakręcić tak tragicznie słaby film, z tak dobrą obsadą. To naprawdę sztuka. Tym bardziej w takim gatunku... Zero klimatu, zero realizmu, zero suspensu. Banalne dialogi. Akcje jak z kreskówki - tam też niczego nie trzeba tłumaczyć, po prostu się dzieje. Wszystko to pasowałoby do parodii, tylko problem w tym, że to nie jest komedia. To przeraźliwie nudny film. Jeden z najgorszych, jakie w życiu widziałem. Każdemu z IQ choć trochę wyższym od średniej krajowej radzę trzymać się z daleka.

Tupacamaru

1. "Akcje jak z kreskówki - tam też niczego nie trzeba tłumaczyć, po prostu się dzieje" <za mało kreskówek widocznie oglądałeś, albo nie do końca zrozumiałeś, albo wrzucasz wszystko do jednego worka (do wyboru opcja)
2. nie patrz na obsadę, pieniądz robi swoje
3. nie wiem co to jest średnia krajowa IQ (dane jakieś bym prosił)

ocenił(a) film na 9
Tupacamaru

"po prostu się dzieje" tekst, którym można opisać każdy film tarantino, mimo wszystko ludzie się nim zachwycają

użytkownik usunięty
Skold

Akurat Tarantino albo się rozumie, albo nie. Oczywiście nie oceniam tych, którym QT się nie podoba, tylko mówię, że do jego twórczości trzeba mieć odpowiedni gust.

Tupacamaru

wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones