PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465240}
7,1 45 109
ocen
7,1 10 1 45109
6,8 28
ocen krytyków
Obywatel Milk
powrót do forum filmu Obywatel Milk

10/10

ocenił(a) film na 9

Świetna rola Penna,akcja wartko płynie i film nie przynudza,film ważny dla wielu ludzi z powodu
tematu.

ronjeremy7

Ważny dla niektórych homoseksualistów i ich fanów.

ocenił(a) film na 9
Zelgadiss

Czy jeśli nic do nich nie mam,to czy jestem ich fanem ? W sumie zwisa mi to, co kto o mnie pomyśli.Mi geje i lesbijki nie przeszkadzają,bo niby z jakiego powodu ?

ronjeremy7

Mówiąc o fanach miałem na myśli osoby które popierają przywieleje dla homoseksualistów.

ocenił(a) film na 9
Zelgadiss

Nie wiem o jakie przywileje ci chodzi,chciałbym żeby byli tak samo traktowani jak heteroseksualiści.

ronjeremy7

Wyobraź sobie, że ja również bym tego chciał. Dlatego właśnie jestem przeciwko przywilejom dla nich.

ocenił(a) film na 8
Zelgadiss

Z tego, co pamiętam, to walczyli o to, żeby nie być bezkarnie bitymi czy nawet mordowanymi ani nie bać się utraty pracy ze względu na swoją orientację. Gdzie tu widzisz przywileje? Oni po prostu chcieli normalnie żyć, jak inni. Bez strachu. To była walka o prawa, a nie przywileje. Dzisiaj rzeczywiście czasami to idzie za daleko, ale wtedy to była zupełnie inna bajka. To była walka o prawo do normalnego życia. Nic więcej.

ronjeremy7

ważny dla zboczeńców

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones