PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32021}

Sam

I Am Sam
7,8 88 136
ocen
7,8 10 1 88136
6,8 12
ocen krytyków
Sam
powrót do forum filmu Sam

Mógłby ktoś podać tytuły piosenek The Beatles, które leciały w filmie? Z góry dzieki ;)

ocenił(a) film na 8
carolinka_2

Z tego co pamiętam, były tylko dwie, na dodatek covery. Te piosenki to Lucy in the Sky with Diamonds i Strawberry Fields Forever.

uhuyniutyiuyntuy_t687yu_

Wydawało mi się, że było więcej, ale i tak dzięki :)

ocenił(a) film na 8
carolinka_2

Jak już mowa o Beatlesach to pamięta ktoś może dokładnie ten dialog o biedronkach i Beatlesach? To chyba była ta scena jak Lucy się huśtała na huśtawce i zadawała Samowi różne pytania typu "dlaczego niebo jest niebieskie?" i spytała też coś o biedronkach, a Sam odpowiedział "The Betles". Pomożecie? :D

ocenił(a) film na 8
blumenkohl

*The Beatles

ocenił(a) film na 9
blumenkohl

L: Czy biedronki to dziewczynki,czy też chłopcy i jak się nazywają?
S: The Beatles

Ponieważ biedronka po angielsku to Ladybug (Pani Robak) a Beatles to Żuki.

ocenił(a) film na 8
imana

Dziękuję.

imana

a dokładniej beetles to żuki, john wymyślił tą nazwę mieszając beetles ze słowem beat. to dla ciekawych, którzy po 5latach od założenia przeglądają ten temat :)

carolinka_2

wydaje mi się, że jeszcze Two of Us. Nie jestem pewna.

ocenił(a) film na 8
carolinka_2

Across the universe tez bylo o tym nikt nie wspomnial ;]

carolinka_2

Lolz, wszystkie tam wykonane piosenki to oczywiście bitlowe piosenki

Two of Us, Blackbird, Across the Universe, I'm looking trought you, You've got to hide your love away, Strawberry Fields Forever, Mother Nature's Son, Golden Slumbers, I'm only sleeping, Don't let me down, Lucy in the Sky with Diamonds, Julia, We can work it out, Help, Nowhere man, Revolution, Let it be

Tak właśnie prezentuje się caluteńka ścieżka. Dodam, że niektóre z piosenek w filmie wykorzystanych to prawdziwy rarytas jeśli chodzi o kwestię wykorzystania piosenki w filmie. Rzadko zdarza się na przykład takie Mother Nature's Son czy też I'm only sleeping jako filmowe tło

Wybaczcie odkopywanie tematu mającego trzy lata, ale może komuś przyda się takie odświeżenie *___*

nictuponas

niektórych z wymienionych np. i'm only sleeping nie słyszałem w filmie, ale też zauważyłem, że zapomniano tu o blackbird Paula! najpiękniejszej w filmie.

ocenił(a) film na 9
carolinka_2

"Lucy in the Sky with Diamonds", "Two of Us", "Across the Universe", "I'm Looking Through You" ;-)

ocenił(a) film na 9
carolinka_2

"Strawberry Fields Forever", "Golden Slumbers", "You've Got to Hide Your Love Away", "Blackbird"

ocenił(a) film na 9
carolinka_2

...a na deser na końcu "Mother Nature's Son" ;-)

ocenił(a) film na 7
carolinka_2

Lucy in the Sky with Diamonds od tego tutułu nazwał córkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones