PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3951}

W swoim kręgu

At Close Range
7,0 1 897
ocen
7,0 10 1 1897
W swoim kręgu
powrót do forum filmu W swoim kręgu

Warto podkreślic wspaniala gre Ch.Walkena ktory zagral bardzo mroczna i pozbawiona skrupułów postac!!! Nie dziewie sie ze role ojca odrzucil sam Robert De Niro twierdzac ze jest zbyt mroczna !! Rzeczywiscie taka byla a Walken poradzil sobie swietnie !! Genialny młodziutki S.Penn i śliczna M.S.Masterson !! I oczywiscie muzyka wielki plus !!!!
Aż trudno uwierzyc ze historia opowiedziana w filmie wydarzyla sie naprawde!!!

ocenił(a) film na 10
magck

Wydaje mi się, że nieco teatru w życiorysie Walkena okazało się pomocne przy tej roli. Bo historia rodem z greckiej tragedii... tyle, że tutaj facet doskonale wiedział, kogo zabija, co jest jeszcze cięższe.
Na pewno nie każdy aktor udźwignąłby coś takiego. Moje uznanie. I niech bogowie chronią nas przed czymś takim w życiorysie.

magck

Zgadzam sie. Swietny film, chociaz mysle ze postac Brada se iora bylaby mroczniejsza gdyby film byl...poprostu bardziej krwawy, brutalny, bardziej doslowny. To moj jedyny zarzut. Kiedy akcja sie rozkreca , Walken ma mozliwosc popisu i wtedy nastepuja takie ciete sceny np. gwalt w motelu, smierc Tommyego. Szkoda bo aktorzy byli w formie i nie do konca wykorzystano ich potencja np.Chris Penn wlasnie...

Film dobry. Ale z jakis przyczyn zostal pociety. Moze cenzura? Moze wygladzili ostateczna wersje filmu z mysla o telewizji. Nie wiem, ale wiem ze moglo byc mocniej :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones