Javier Bardem

Javier Ángel Encinas Bardem

8,5
49 433 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Javier Bardem

Witam, szukam filmu o 2 złodziejach. Na poczatku filmu poznaja sie podczas jakiegos przekretu w ktorym jeden z nich udawal policjanta. Pozniej zaczynaja razem wspolracowac. Młodszy zlodziej zarabia na kradziezach po to aby splacic dlug ojca u mafii. Razem okradaja ludzi. Najpier 1 zaklada sie z drugim ze uda mu sie ukrasc torebke wyznaczonej kobiecie i pozniej zwabiaja ja do windy w ktorej dochodzi do takiej sytuacji. Nastepnie okradaja jakas starusze metoda na wnuczka oraz kradna 100$ z baru poprzez wmowienie ekpedientce ze nie wydala reszty. Istotne szczegóły ktore pamieta to to ze starszy zlodziej jezdzil srebrnym mercedesem oraz mial konflikt z sisotra lub zona(nie pamietam) Film jest naprawde dobry nie ogladalem do konca wiec nie jestem w stanie podac wiecej szcegołów. Bylby wdzieczny jesli ktos podal by mi tytul albo chociaz jakiegos aktora. Pozdrawiam.

Clemens

Criminal-Wielki przekręt.

stiw6na9

Dzięki ! ;) Nawet nie wiesz jak Ci jestem wdzięczny.

Clemens

Spoko:)Mógłbym Ci podać nr konta byś okazał swą wdzięczność:),ale lepiej polecę,byś zapamiętał tego starszego aktora,bo grał w kilku naprawdę dobrych filmach i o podobnej tematyce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones