Peter Gabriel

Peter Brian Gabriel

8,2
382 oceny muzyki
powrót do forum osoby Peter Gabriel

Ten człowiek to najgenialniejszy muzyk jaki żyje ! Juz nawet nie chodzi o jego wspaniały głos,rewelacyjne kompozycje-ten człowiek ma światlo w sobie!Jego muzyka poczawszy na Genesisach a skonczywszy teraz jest wielka i przepiekna.Jego utwory porywają,mają w sobie moc.Już za młodu tworzył wraz z kolegami z zespołu kompozycje ktore zapieraly dech w piersiach-któż przejdzie obojetny obok Supper's Ready czy też Battle of Epping Forest.Chwała mu bedzie!Beatyfikować go jak najprędzej ;)

Radzivill

Peter to geniusz w każdym calu! Ubóstwiam wszystko, co stworzył. Genesis z nim jest świetne, ale chyba wyszło mu na dobre, że odszedł i skupił się na karierze solowej. Fenomenalnie potrafi łączyć mainstream (np. "So"), z muzyką z najwyższej półki. Ma fantastyczny głos. Jeśli słyszę hasło: "prawdziwy artysta" na myśl od razu przychodzi mi Peter. To wybitny i wszechstronny twórca, niewielu może się z nim równać. Co tu dużo mówić, ja go po prostu kocham! :)

Aga_darkside

Oj, tak, tak, zgodzę się z tym! Mam kilka jego płyt. Moja "przygoda" z Peterem Gabrielem zaczęła się już od podstawówki. Ale nadal słucham jego utworów. Stworzył piękną ścieżkę dźwiękową do filmu "Ptasiek" A. Parkera. Film również mi się spodobał, ale to już rozmowa na innym forum :-) .
Pozdrawiam Wszystkich Fanów P.G.!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones