Peter Gabriel

Peter Brian Gabriel

8,2
379 ocen muzyki
powrót do forum osoby Peter Gabriel

A jednak uda mi się być na koncercie Mistrza, co prawda nie na żywo, ale i tak super no i w 3D. Już się nie mogę doczekać, 29 wrzesień, wielki ekran, genialna muzyka. Pozdrawiam Fanów PG :)))

Duxon

jestem świeżo po koncercie i napiszę tylko, że robi piorunujące wrażenie, tylko to 3D niepotrzebne, Gabriel ma 61 lat a ciągle wokalnie jest genialny :)

gabriel_fw

Jego Geniusz najbardziej uwydatnia się właśnie na koncertach moim zdaniem. Koncert mnie powalił :) Jak dla mnie jeśli chodzi o 3D, to był taki dodatkowy smaczek, chociaż myślałem, że będzie więcej efektów wizualnych takich jak przy Signal to noise. Jak by go grali jeszcze raz, to też bym poszedł (zdecydowanie trzeba oglądać głośno). Teraz tylko pozostaje czekać na wydanie cd i dvd za miesiąc :))) Pozdrawiam!

Duxon

a ja czekam też niecierpliwie na płytę Tribute to P. Gabriel, ma się ponoć ukazać w tym roku jeszcze, pozdrówka!

gabriel_fw

ooo, nie wiedziałem o takiej płycie, możesz napisać coś więcej. Wiem, że na wzór Scratch my back, miała się ukazać płyta na której inni artyści wykonują utwory Petera i miała się nazywać I'll scratch yours. Pozdrawiam!

Duxon

no właśnie o tą płytę mi chodzi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones