Robert DuvallI

Robert Selden Duvall

8,4
37 113 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Duvall

Nareszcie jakiś aktor przyzwoity ,ktory dostał się przypadkowo do top10. Póki co to 1 aktor W MIARĘ zasługujący na top10.
Mam tylko nadzieję, że parę osób nie spojrzy na niego i od razu wstawi jeden.

Maticzek

A co uważasz że Top 10 nie jest 'przyzwoity" jak na użytkowników filmwebu?
Oczywiście dla mnie Duvall to weteran i doskonały aktor.

Irenicus

Maticzkowi chodzi o nowo wchodzących na top bananie. Czytaj uważnie polecenia ,nie uczyli w szkole ?

goandrewgo_

Jestem ciekaw czy ciebie uczyli co to jest ironia. Ale kultura jest ci widzę bardzo znana i oczywiścię Duvall poleciał na 15 pozycję :/

Irenicus

No już się komuś nie podobał Duvall to go trzeba zrzucić :/ Szkoda. A jakiś
tam Vinnie Jones wciąż jest na top10. Parę miesięcy obecności na Filmwebie i już się dużo wie o tym rankingu.

Maticzek

Już Vinniego nie ma, ten ranking chyba jednak zaczyna się poprawiać, kiedyś taki Duvall od razu zaliczył z pół rankingu w dół.

_Andrzej_

WOW :D Duvall podskoczył o 3 miejsca do przodu, tego się bym nigdy nie spodziewał, może się nwet utrzyma w TOP 20 :D (Liche nadzieje).

Irenicus

Kretyśka dyskusja. Co Ty masz do Duvalla?? Bardzo dobry aktor, w Ojcu Chrzestym 1 i 2 prawie dorównał ( prawie ) Brando i De Niro. A Pacino wręcz pokonał

Waszes

Zgodze sie. Wlasnie nigdy nie slysze zeby ktos docenial jego role w Ojcu Chrzestym. I to jest prawda. Zagral swietnie, ale zastanawia mnie brak w obsadzie trzeciej czesci... Poza tym nie pamietam zeby tworzyl jakies niezapomniane kreacje, jednak uwazam ze to strasznie barwna postac kina amerykanskiego. Moze, jak juz wspomnialem nie stworzyl oryginalnych (moze cos przeoczylem) kreacji, jednak wyroznia sie wielka charyzma podobnie jak Nicholas Cage (to najlepszy przyklad), dlatego jest tak powrzechnie lubiany i ceniony.

Waszes

A gdzie tam :) Robert stanął na równi z Brando i De Niro, ale trochę mu
zabrakło do Pacina :)

Maticzek

Jakie top 10? jakie top 20? Napewno zasługuje, bardziej niż niektóre dzisiejsze gwiazdki dwóch filmów...Ale przy jego nazwisku jest chyba pozycja 163 :|

RealKalps

Świetny aktor , tacy powinni być w top 10 a nie jakieś leszcze typu Jonathan Bennett, Michael C. Hall ;jego najlepsza rola według mnie w "Czasie apokalipsy" charyzmatyczna, świetna.

użytkownik usunięty
skyfighter

Michael C. Hall nie jest leszczem, a jeżeli nie oglądałeś 2 serialu z jego udziałem, to łaskawie wypierdalaj stąd śmieciu, bo się nie znasz. Ocenia kogoś po tym, czy aktor jest znany, czy nie, ale gówno wie o tym kimś.

Maticzek

te twój wpis jest jak gówno w klozecie - przyzwoity / przypadkowo / W MIARĘ przecież robert jest jednym z najlepszych aktorów w historii

Maticzek

Za bardzo nie rozumiem co piszesz po polskiemu i o co ci chodzi ale ja uważam Roberta za jednego z największych aktorów w historii kina dorównującemu charyzmą samemu Pacino i De Niro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones