Sean PennI

Sean Justin Penn

8,5
32 120 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Penn

Ludzie przestańcie zadawać takie głupie pytania na poziomie dziecka pięcioletniego, bo to jest żenujące.
Każdy z nich jest świetny i ma własny styl, a czym będziesz argumentował, że ten jest lepszy od tego?
To tak jakbym Ci wyliczył Pacino i De Niro i powiedz mi kto jest lepszy.
Nie ma czegoś takiego, że ktoś jest ^lepszy^ od kogoś a tym bardziej day lewis i penn którzy moim zdaniem są tą samą ligą.
Wiele zależy od reżysera który obsadza aktora w poszczególnych rolach.
Niektóre produkcje są niewypałami a niektóre znajdują uznanie:)
Myślałem, że na tym filmwebie znajdę kogoś kto jednak ma jakiś smak i gust filmowy, ale jak słyszę takie pytania co każdy komentarz^powiedzcie kto jest lepszy^ to się załamuje.

użytkownik usunięty
Highlander90

Tylko zastanów się kto może stać za takimi pytaniami :) ... już określiłeś poziom tego pytania, twoja reakcja na to jednak może jakoś wpłynąć i już takich pytań nie będą zadawać.

Mam nadzieję:)

Highlander90

Gdyby wszyscy tak podchodzili do kina to nie przyznawano by nagród. Zawsze ktoś jest lepszy albo gorszy.

użytkownik usunięty
Rudolfo

Albo po prostu ktoś gra bardziej dramatyczną postać.. kalekę, ćpuna, króla .. bo to też biorą pod uwagę :)
Tych z najwyższych półek aktorów nie porównuję, każdy jest inny, gra inaczej, kogoś gra może nam się bardziej podobać lub mniej, ale to nie znaczy, że ktoś gra gorzej albo lepiej :) to jest moje zdanie.

Jakoś trzeba przyznać oskara bez względu na to jak ich role diametralnie się różnią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones