Sean PennI

Sean Justin Penn

8,5
32 120 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Penn
LeoMessi86

A gdzie Hopkins ?

tomucho77

1. De Niro
2. Al Pacino
3. Sean Penn
4. Daniel Day Lewis
5. Jack Nicholson
6. Anthony Hopkins
7. Gary Oldman
8. Marlon Brando
9. Denzel Washington/Robert Duvall
10. Russell Crowe/ Tom Hanks

LeoMessi86

A gdzie Robert Duvall i Kevin Spacey ?

tomucho77

Nie widzisz?
Natomiast Spacey? Dobry aktor ale u mnie ok. 20 miejsca.

LeoMessi86

A sorka wczoraj miałem oczopląs po % i nie zauważyłem Duvalla :)

LeoMessi86

"Natomiast Spacey? Dobry aktor"
no, no

jankotelegazeta23

a ja natomiast
1.Robert De Niro
2.Sean Penn
3.Al Pacino

LeoMessi86

1. Al Pacino, 2. Danzel Washington/ James Franco/ Jack Nicholson, 3. Russel Crowe/ Sean Penn/ Morgan Freeman :)

LeoMessi86

01. Rafał Mroczek
02. Marcin Mroczek
03. Borys Szyc
04. Tomasz Karolak
05. Mateusz Damięcki
06. Karol Strasburger
07. Jacek Poniedziałek
08. Dariusz Kordek
09. Bohdan Łazuka
10. Paweł Deląg

Vertinsky

Leszczu masz coś do Łazuki ?

tomucho77

jasiu ogranicz się do ciemnego piwa, to najlepiej ci wychodzi

Vertinsky

A ty leszczu ogranicz się do TROLLOWANIA to najlepiej ci wychodzi !

tomucho77

to wolny kraj i mogę pisać co mi się podoba, a ty pajacu najlepiej zrobisz, jeżeli z powrotem wpełzniesz do swojej norki i przestaniesz kompromitować się na forach publicznych. nie ma nic gorszego od głupich ignorantów, którzy nie potrafią dostrzec subtelnej różnicy pomiędzy żartem i trollowaniem.

Vertinsky

Twój żart stracił subtelność z chwilą kiedy zacząłeś kpić z pana Łazuki ! Z chwilą kiedy zacząłeś kpić z pana Łazuki twoje subtelności zmieniły się w TROLLING !

Vertinsky

może i Szycowi zdarzyło się zagrać w paru nietrafionych produkcjach ale jest bardzo dobrym aktorem co pokazał w Oficerze , Deląg równierz

SzymonS1

tomucho77 jesteś lekko pobudzony. Widać że kolo sobie robi jaja , a Ty szlachetny obrońca Bohdana Łazuki. Czy uważasz że człowiek podający braci Mroczków jako swoje ikony aktorstwa pisze poważnie? Weź się przebiegnij 3 razy w koło bloku to Ci opadną emocje hehe! A tak naprawdę szanuję p. Łazukę, ale obok Oldmana i Ala P. to bym go nie stawiał. Gość jest bardziej showmanem niż aktorem, o np. jest takim wczesnym Skibą z Big Cyca.

Foggy_2

Jestem szlachetnym obrońcą wszystkich których lżą na FW ! nie tylko pana Łazuki.

LeoMessi86

Moim zdaniem Sean Penn jest lepszym aktorem od Ala Pacino. Pacino grał w kultowych filmach, a Sean Penn z przeciętnego filmu robi majstersztyk. To samo dotyczy J. Nicholsona i R. De Niro.

similarien

Że niby Sean Penn jest również lepszy od J. Nicholsona i R. De Niro ?

tomucho77

Nie, nie... że jest nr 3. 1. Nicholson 2. De Niro 3. Sean Penn.

similarien

Czyli jak powinno być ?

tomucho77

1. Nicholson 2. De Niro 3. Sean Penn :)

similarien

... a Al Pacino czwarty ?

tomucho77

Miejsca medalowe są niestety już przyznane. Teraz 3 wyróżnienia dla Kevina Spacey, Ala Pacino i Anthonego Hopkinsa.

similarien

Ale to nie jest stała klasyfikacja ! gdy trzydzieści kilka głosów dostanie De Niro to będzie drugi.

tomucho77

Niemożliwe! Czyli jak powinno być?

similarien

Dla mnie ci wszyscy aktorzy których wymieniłeś/aś powinni być na pierwszym miejscu a jak jest to tu masz link ...

http://www.filmweb.pl/rankings/person/actors/male

similarien

"Pacino grał w kultowych filmach, a Sean Penn z przeciętnego filmu robi majstersztyk."
A to wina Ala że lepiej wybiera pozycje filmowe? Jakaś dziwna ta twoja logika.

jankotelegazeta23

No, szczególnie teraz.

Sebu_BGZ

Niech będzie, że wybierał. Choć ten rok w jego przypadku wygląda dość obiecująco.

LeoMessi86

Dla mnie Sean Penn jest zdecydowanie number one :)

malinoweLego

De Niro niestety w którymś momencie zaczął grać w duperelach. Z Alem, ostatni naprawdę dobry film jaki kojarzę to ,,Bezsenność''. Seana bardzo lubię, niestety nie oglądałem nic świeżego, ostatni jaki mnie zmiażdżył to rzeka tajemnic. Myślę sobie że wyłonienie lidera nie jest wykonalne, każdy kinomaniak ma jakieś ulubione kreacje i możemy tu pisać do końca świata. Ale tamtek koleś z braćmi mroczkami mnie rozwalił hehehe.

LeoMessi86

1. Tom Hanks
2. Al Pacino
3. Dustin Hoffman / Anthony Hopkins

LeoMessi86

Jedyne co znam z tego pana to nazwisko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones