Sean PennI

Sean Justin Penn

8,5
32 120 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Penn

Nie lubie tego aktora,nie wiem czemu ale czuje do niego antypatie..

damek1690

Nie wiem czemu, ale śmieszą mnie takie opinie...

JacekSzulc

nie wie mczemu śmiesą cie takie opinie...możesz to rozwinąć czy tylko chciales zaszpanowac gierka slowną??

damek1690

Racz zauważyć, że sam napisałeś coś bez rozwijania tematu.
Wyjaśnij mi jak można napisać, że się kogoś nie lubi nie wiedząc kompletnie dlaczego? Jaki sens ma wyrażanie takiej opinii na forum?
Przemyśl dobrze swoją wypowiedź i sam dojdziesz do wniosku, że była ona bez sensu.
A mój komentarz... miał cię tylko sprowokować. Czy dla ciebie pisanie na forum to szpan? Skąd więc takie przypuszczenie względem mojej osoby?

JacekSzulc

przeczytaj sobie moja wczesniesjza odpowiedz a sie przekonasz.forum sluzy do wyrazania opinii a moja jest tak ze czuje do niego niczym nie spowodowana antypatie,czasem tak bywa.jesli czegos takiego nie znasz to ci wspolczuje znajomsci zycia.jestem gowniarze mczy doroslym czlowiekiem??
aha i jestem strasznie sprowokowany.

damek1690

sorry tam jest blad,"jesteS gowniarzem czy doroslym czlowiekiem"??

damek1690

Forum jest do wyrażania swoich opinii. Tylko czy jest jakikolwiek sens wypisywanie czegoś takiego jak ty napisałeś? Chciałeś żebym rozwinął temat, a spójrz ilu argumentów na temat tego aktora ty użyłeś w swojej wypowiedzi.
Współczujesz mi, że ja nie znam uczucia "niczym nie spowodowanej antypatii" ?? To chyba tobie należałoby współczuć.
I nie denerwuj się tak, to tylko Forum :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones