Sean PennI

Sean Justin Penn

8,5
32 120 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Penn

Facet ma prawie 50 lat, a zachowuje się jakby miał 15. Ma szczęście, że w tym zawodzie inteligencja nie jest wymagana, bo daleko by nie zaszedł. :)

Cris

tzn. ?

Cris

No to teraz zabiles mnie tym zdaniem.
Inteligencja nie jest wymagana?
To zawod dla ludzi z nieprzecietna inteligencja, no bo niby jak glubek umial by odtworzyc charakter , zycie innego czlowieka z precyzyjna dokladnoscia.A co do Seana to nie sadze zeby sie zachowywal jak glupek to ze nie bierze wszystkiego na powaznie i lubi zabawe (nie taka oczywiscie jak paris h. czy inne idiotki) swiatczy o tym jaki dystans ma do zycia i samego siebie. Ogolnie komentarz jak 90% na filmwebie BEZSENSU.

bam_bam

Ale moglibyscie mi wytłumaczyc co on takigo robi poza filmem ,ze oskarzacie go o głupote?
Crisie?

Moim zdaniem gdyby był debilem to ani nie umiał by dobrze sie ucharakteryzowac do postaci ani wyreżyserowac niczego ,a w tym roku był bliski nominacji do Oskara.

goandrewgo_

No i napisać dobry (podejrzewam) scenariusz będąc przygłupem też ciężko ;)

Cris

prawie 50 lat???? toż to powinien trumnę kupić, położyć się w niej i czekać na sen wieczny!!!

Cris

Och, nie prawda. Bardzo inteligentny i uroczy facet. Poza tym jego zaangażowanie w różne działania charytatywne jest nieocenione, bardzo go za to szanuję jako człowieka.

Cris

nie zgodzę się - wg mnie to inteligentny i wrażliwy człowiek. A tu przykład " Sean Penn odebrał pokojową nagrodę za swoją działalność na rzecz Haitańczyków,Gwiazdor, który założył i prowadzi fundację J/P Haitian Relief Organization, otrzymał nagrodę szczytu pokojowego Peace Summit Award za swój "niezwykły wkład w międzynarodowy pokój oraz społeczną sprawiedliwość". Aktor od lat jest zawziętym aktywistą, co czasami powodowało jego krytykę wśród amerykańskich polityków. Penn bardzo wyraźnie i głośno mówi, co sądzi o złu panującym na świecie. Gdy na Haiti doszło do trzęsienia ziemi, nie pojechał tam, by się pokazać przed fotografami, ale po to, aby faktycznie wziąć udział w akcji ratunkowej. Mieszkał razem z ofiarami, a nie w specjalnych hotelach czy strefach. "

Nie dam złego slowa na niego powiedziec :)

janis84

ciekawy jest wywiad z Madonna o nim. mowila ze chcialaby wrocic do niego bo lubila jak ja bil i ostre sceny w lozku :D ogolnie b. lubie tego katora za podejscie - wszystko ma gdzies, na lajcie, robi sobie co chce ale nie da sie ukryc ze jest LP - lekko pierodlniety co u mnie dziala tylko na +

Cris

http://www.stopklatka.pl/artykuly/artykul.asp?wi=86201
polecam.....

widać ze go znasz osobiście aby mówić o nim przygłup.....
ale ciągle czekam na odpowiedź dlaczego jest niby przygłupem, proszę uargumentować :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones