Sean PennI

Sean Justin Penn

8,5
31 919 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Penn

Bo zawsze czytałem Pin a ostatnio jakaś babka w telewizji przeczytala pen , więc jak jest poprawnie?

GeraltRiv

http://www.youtube.com/watch?v=9HFRjamyua0
A dokładnie 5minuta 45 sekunda

Timur_DRP

Dzieki

GeraltRiv

to, że ma 2 e nie oznacza, że zamienia sie je na i. Tak samo jak door nie mowimy dur.

kokosowedropsy

Wiem ale przyzwyczaiłem się , że czyta się pin.
Jakoś moim zdaniem to lepiej brzmi.

GeraltRiv

Czytajcie uwaznie, on wcale nie ma dwóch "e", tylko dwa "n".. :)

mmm0

Pomylka. W takim razie tu bardziej, slowo z jednym e czytac i?

użytkownik usunięty
GeraltRiv

Nazwisko aktora może brzmieć dobrze tylko wtedy, gdy jest wymawiane poprawnie. Czyli w tym przypadku "Pen".

użytkownik usunięty
kokosowedropsy

A gdzie Ty widzisz podwójne "e"?

Nie trzeba mi powtarzac 10 razy, nie jestem przyglupem. Przeciez juz ktos odpowiedzial mu za pierwszym razem, wiec pewnie przyjal juz to do wiadomosci, tak samo jak ja.

użytkownik usunięty
kokosowedropsy

Spokojnie. Po prostu nie doczytałam posta kolegi mmm0.
Nigdzie przecież nie napisałam, że mam Ciebie za przygłupa. To Twoje słowa ;)
Ja Cię nie znam, więc też nie oceniam, choć swoją drogą jest to dla mnie osobliwa sprawa, że dajesz aktorowi ocenę 10, co sugeruje, że pewnie Go znasz i bardzo lubisz, a jednak okazuje się, że nie jesteś do końca świadom tego, jak pisze się Jego nazwisko.

To tylko literowka. Ocenilam go na podstawie gry aktorskiej, a nie nazwiska czy pochodzenia. Tu nie liczy sie nic poza filmami. Nie obchodzi mnie ile ma kochanek czy slynie ze skandali i w sumie jak sie nazywa. Bladzic rzecz ludzka.

Prawdopodobnie bardziej istotna jest dla niego gra i umiejętności niż wymowa nazwiska.

fanka_grungeu

Myślę, ze nie. aktorzy sa z natury prozni, wiec wszystko, co z nimi samymi zwiazane biora do siebie - jak wiekszosc ludzi zreszta (co jednak nie znaczy, ze wszyscy). Czesto mysli sie, ze skoro aktor gra w takich mądrych filmach, to sam tez jest madry. A tak przewaznie nie jest... to tylko role, wcale nie musi sie z nimi utozsamiac, w koncu aktorzy to wyborni klamcy. Do tego ta jego legendarna juz zdaje sie sklonnosc do wielu kochanek. odnosze wrazenie (choc oczywiscie moge sie mylic), ze bierze wszystko, co sie rusza (i jest ladne), jak np. Scarlett Johansson.

kokosowedropsy

A kolegi ojciec zawsze nazwę butów Reeboki czytał Rybaki, i po problemie. ;-)))

GeraltRiv

Ja też zawszę czytałem Pin, ale nigdy nic nie wiadomo na Colin'a Firth'a zawszę mówię Kolin Fait, a jak jest z nim film na TVN to mówią Fiv/Fiw

AnthonyCole

Ja zawsze czytałem firt.
Nie wiem jak jest poprawnie

GeraltRiv

Ja wszedzie slyszalam Firf z brytyjskim akcentem, ale wedlug google tlumacz to fer ;p

użytkownik usunięty
AnthonyCole

To jest jakaś żenua. Nie wiem skąd się Wam bierze ten "Pin". Ja mam pin tylko w telefonie.
A jak czytasz: "Dżony Dep" czy "Dżony Dip"?

Nie wiem właściwie z kąt się to wzięło wiem że to głupie ale tak mi się niestety przyjęło.

AnthonyCole

Skąd*

użytkownik usunięty
GeraltRiv

Pen.

GeraltRiv

Sean Penn,,, Dlaczego PiN??? "i" NN umacnia E.
Dlaczego pojedyncze 'E' czytasz jako' I'!????
A Słowo "pen" = ' Pióro też czytasz jako "pin" ........................?
Penn, to żydowskie nazwisko od 'pen" Pióro
Penn , to 'Pen"

GeraltRiv

Pin masz w telefonie analfabeto

GeraltRiv

Pennis ;)

GeraltRiv

szon pen

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones