Sean PennI

Sean Justin Penn

8,5
32 120 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Penn

Po obejrzeniu wczoraj w telewizji filmu "jestem Sam" radykalnie zmienilem zdanie o Sean'ie Penn'ie! Widzialem kilka filmow w ktorych wystepowal. M.in. "rzeke tajemnic" w ktorej zagral role karanego niegdys za kradziez ojca rodziny, ktoremu odebrano najstarsza corke. W tamtym filmie Sean gral ineresujaca postac i moim zdaniem wyszlo mu to swietnie. Ale w "jestem Sam", pokazal kim naprawde jest! A jest on niepodwarzalnie wielkim aktorem, z talentem do zagrania kazdej roli jaka mu przydziela. Ogladalem wczorajszy film w niedowierzaniu, wielkim zaskoczeniu i otwartymi ustami ze zdziwienia. Nie spodziewalem sie ze zobacze na ekranie tak swietna i perfekcyjna gre aktorska! Film przepiekny, zabawny, momentami przygnebiajacy i smutny. Dla takich filmow warto jest poswiecac czas!

monk25

zgadzam się z Tobą tylko takiej klasy aktor mógł zagrać tak przekonywująco i prawdziwie,to się nazywa profesjonalizm i powoładnie do tego zawodu ;]
pozdrawiam serdecznie

monk25

zgadzam się z Tobą całkowicie. w "Samie" zrobił na mnie piorunujące wrażenie. :)

monk25

Ja rowniez się podpisuje pod tym, rola Sama przepieknie zagrana;]

użytkownik usunięty
monk25

Widzę, że nie będę pierwszym, który pochwali go za tą rolę. Widziałem go wcześniej tylko w "21 gramach" i nie powalił mnie na kolana - zrobił to dopiero wtedy, kiedy obejrzałem "Jestem Sam".

monk25

Sean Penn w roli Sama zrobił na mnie powalające wrażenia. Pokazał swój ogromny talent i wielkie możliwości. Takie coś zagrać to trzeba być naprawdę świetnym aktorem. Brawa dla niego.

monk25

Sean Penn w roli Sama zrobił na mnie powalające wrażenia. Pokazał swój ogromny talent i wielkie możliwości. Takie coś zagrać to trzeba być naprawdę świetnym aktorem. Brawa dla niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones