Sean PennI

Sean Justin Penn

8,5
31 946 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Penn
Traper515

Dokładnie! Ale w ogóle Penn jest super!

użytkownik usunięty
mam_sporo

Penn to gówno a nie aktor

Traper515

Mi z kolei podobał się w Rzece Tajemnic. Zdecydowanie zasłużył na Oscara.

americana

Mnie w Ofiarach wojny - ostra rola

Traper515

Mnie w Ofiarach wojny

Traper515

szczególnie jego wyraz twarzy jak w tym barze ta kobita puściła do niego oczko hehe

georgeAzbest

Ten wątek był genialny! ja mu naprawdę szczerze współczułem!

Traper515

czyli ten film sie nie zestarzal? Bo chce obejrzec ;)

Divian

Oczywiście, ze nie, zresztą nie jest aż taki stary:)

Traper515

Obejrzalam, swietny!!!! I tak koncowka! :)

Divian

Dokładnie! Końcówka wymiata!

Divian

Skoro film z 1997 roku uważasz za stary to nie mam pytań ....

snake_plissken84

Nie ma problemu ;)

Divian

U Ciebie jest i to spory, skoro wysnuwasz takie wnioski ;)

snake_plissken84

Nie wiem o co Ci chodzi, ale może czepisz się psiego ogona zamiast mojej wypowiedzi sprzed paru lat? Ps. Na tym portalu krytykujemy filmy a nie użytkowników.

Divian

Przede wszystkim na tym portalu rozmawiamy o filmach i możemy również komentować wypowiedzi innych, tego mi nie zabronisz. Można też nie zgadzać się z czyimś zdaniem i nie jest to zakazane przez konstytucje tak jak i prowadzenie dyskusji na tym forum. Już wyjaśniam o co mi chodzi, mianowicie o to że wg Ciebie taki film miał się zestarzeć. W takim razie co miało się w nim zestarzeć? Nie ma tu efektów specjalnych jak w Star Wars to raz, dwa że 1997 rok to nie znowu tak dawno. Co powiesz w takim przypadku o filmach z lat 40. czy 50. , skoro produkcję z '97 nazywasz starą?

Traper515

Szanuję Twoja opinię aczkolwiek Sean miał role o wiele wybitniejsze. Film jest po prostu zajebisty, nawet J. Lo dobrze zagrała ;), a końcówka wbija w fotel. Stone był wtedy w formie, szkoda, że już nie robi takich filmów.

Siwszu69

No szkoda, ale wiesz, każdy ma swój szczyt, być może ten już niestety za Stonem

Traper515

Billy Bob Thornton przebił tam świetnego Penn'a moim zdaniem. A sam dialog na temat zegarka rewelacyjny ( jak i cały film ).

armarange

Trudno powiedzieć że przebił, po prostu obaj byli genialni, aczkolwiek Billy rzeczywiście był "bardziej charakterystyczny"

Traper515

Obaj byli świetni tyle, że Thornton'a poznałem dopiero po przeczytaniu obsady. Raz, że charakteryzacja, dwa , że zagrał tak jakby był rzeczywiście dziwolągiem. Penn w tym filmie jest świetny, ale widać, ze to Penn i widać jego styl. Thornton zmienił się nie do poznania. Stąd SUBIEKTYWNIE "przyćmił" Penna. Nawet Lopez jest tam przekonująca i świetny jest Nolte gryzący pięści i knujący zbrodnie.

armarange

Spoko, ja wiem o co Ci chodzi dlatego eufemistycznie dodałem, że był "bardziej charakterystyczny":). A co do Lopez to chyba jej najlepsza rola! W ogóle to moim zdaniem mocno niedoceniona aktorka

Traper515

Lopez jest nad wyraz doceniana , ale nie za to co jest względnie trwałe. Doceniana jest ze względu na pośladki i urodę, ale powszechnie jej muzyka czy aktorstwo jest krytykowane przez ...krytyków i nie tylko. Natomiast ma ona lepsze role i słabsze, lepsze utwory muzyczne i słabsze. łatwo hejtuje się osoby ze świecznika bo najbardziej wzbudzają zazdrość innych. Ja ją lubię, ale wiadomo, że ani to poziom aktorski takiej Kate Blanchet, ani poziom wokalny takiej Houston.

armarange

Ale właśnie o to mi chodzi - niedoceniana jako aktorka, bo przy okazji śpiewa, jest celebrytką i jest jej dużo w mediach. Przypięli jej łatkę wychwalając często w zamian jakieś aktorskie niedojdy...

użytkownik usunięty
Traper515

Ten gnój psuje każdy film w który m się pojawi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones