Sean PennI

Sean Justin Penn

8,5
32 120 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Penn

Żaden Spacey ,Crowe ,Hanks ,Washington ,Norton tylko własnie ON!

W tej chwili ma 47 lat mam nadzieje ze walnie jeszcze dużo genialnych ról.
Mój ranking jego występów:
1.Rzeka Tajemnic
2.I am Sam
3.Przed Egzekucją
4.21 Grams
5.Cienka Czerwona Linia
6.Wszyscy Ludzie Króla
7.Ofiary Wojny
8.Tłumaczka
9.Droga przez Piekło

Pierwsze 4 to kreacje wręcz wybitne ,kolejne dwie bardzo dobre ,3 ostatnie średnie niestety.
W "Grze" był tylko kilka minut więc nie wkładam.
Nie widziałem "Zycia Carlita" i "Słodkiego Drania".

goandrewgo_

Zgadzam się co do tego ,że jest on jednym z najlepszych :) Szkoda ,że nie ma go w top10.
W Życiu Carlita zagrał genialnie ;) Dodał bym jeszcze do Twoich filmów
"U turn", gdzie zagrał rewelacyjnie :) Jeden z ulubionych moich filmów z nim.

pozdro

Kwic

Ale "U Turn" jest na liscie. Miejsce 9.
Mi ten film podobał sie srednio ,jego rola była dobra ,ale chyba najgorsza z tych co widziałem.

goandrewgo_

A faktycznie :) Sorry, a co do filmy to dałem mu 10 bo wbił mnie w fotel swoim klimatem. Co kto lubi :) Nie zmienia to faktu ,że Penn powinien być w top 10 dla mnie.

pozdro

użytkownik usunięty
Kwic

Zgadzam się w 50% ponieważ nigdy nie zgodze się, że jest lepszy od Spacey'a i Nortona

Zgadzam się jednak co do tego, że powienien być w TOP10, ponieważ powinni tam być
Norton
Spacey,
Penn,
Pacino,
Depp, )
Rickman,
Fiennes,
Kenneth Branagh,
Hopkins i
Helena Bonham-Carter:P

Niekoniecznie w tej kolejności. Absolutnie nie dla DeNiro, Mógłby być na 14 zaraz po Brando, Freemanie, i Hanksie :))


Cały wywód, jednak rzecz zalezy od gustu :)

Pozdrawiam.

"Absolutnie nie De Niro"Phi;|

po Freemanie i Hanksie???!!! zarty??
z wymienonych na top nie zasluguja Depp i Rickman. Mysle, ze Bonham - Carter znam za malo, chociaz imo sa lepsze aktorki. Spacey tuz za, Norton tez, Pacino w dyszcze, Hopkins tez, Fiennesa nie znam i Branagha tez

goandrewgo_

Zgadzam się w 100% że Penn jest świetnym aktorem i do tego mega przystojnym- jak dla mnie ;) Powinien być w Top10!!! Może za jakiś czas będziemy go tam widzieć :)

driver_3

Co do w ogóle za temat? Dobrze się czujecie? Nie znacie połowy najlepszych aktorów a bawicie się w ustawianie Top 10. Żenua. Ktoś tu pisze, że nie zna np. Fiennesa. No i ktoś taki ma wybierać aktorów do Top 10? De Niro z jakiego powodu ma wylecieć z dziesiątki?

Baphomet

Co to ma do rzeczy ,że nie znam wszystkich aktorów? Nasze top 10 będzie zatem subiektywne.

Kwic

podpisuje się pod "zdanie" autora tematu

goandrewgo_

On ma w sobie niesamowity magnetyzm...Cudowny aktor :)

goandrewgo_

fajny aktor, magnetyczny.. ale przystojny??
nieeeeeee ;P

CROW_4

Deniro poza dziesiątką... chyba go powalilło.
Zgadzam sie ze Penn jest zajebisty,wg mnie lepszy niz Spacey ale niz Norton to nie powiedziałbym.W TOP10 powinien byc James Stewart- to kpina ze nie zebrał jeszcze 1000 głosów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones