Sean PennI

Sean Justin Penn

8,5
32 120 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Penn

Sean Penn ma wielu miłośników, które role cenicie najbardziej?
Za jakiś czas mogę podsumować ranking, za pierwszą wymienipną rolę 10 punktów, za drugą 9 itd. :)

mona_4

Moje typy:
1. "Carlito's way" bardzo wredny typ z rudymi włoskami
2. Stan łaski
3. Sokół i koka
4. Cienka czerwona linia
5. Rzeka tajemnic
6. Ofiary wojny
7. 21 gramów
8. Gra
9. Zabić prezydenta
10. Słodki drań

A "Przed egzekucją" nie lubię.

mona_4

1. Carliot's Way
2. Mystic River
3. 21 Grams
4. Hurlyburly
5. She's so lovely
6. Racing With The Moon
7. Casualties of War
8. Dead Man Walking
9. Sam
10. Sweet and Lowdown

użytkownik usunięty
mona_4

wszystkie cenie, wszystkie ktore widziałem sa powalające i nie bedzie rankingu :)
dzisija po raz trzeci chyba oglądałem "słodkiego drania" i utwierdzilem sie w przekonaniu ze Penn jest normalnie geniuszem

Mocne wrażenie zrobiła na mnie rola Penna w 21 gramach. Nie mniejsze w Rzece tajemnic, Życie Carlita było zaskakujące nie tylko ze względu na zakończenie. Jednak jest jeszcze kilka filmów, których nie widziałem, a bardzo bym chciał: Ofiary wojny, Przed egzekucją, Słodki drań i Sam. Widziałem natomiast jego najnowszy film Wszyscy ludzie króla i kolejna rola zasługująca na brawa. Jest to postać zupełnie inna od jego wcześniejszych, gra oczami, sposób chodzenia, wspaniałe sceny przemowy - polecam ten film.

Pzdr!:)

mona_4

Mi najbardziej zapadła w pamieci rola z "Sokół i koka",filmu mało znanego ale świetnego,który każdy fan Seana powinien obejżeć.Wspaniale zgrał znerwicowanego narkomana Daultona.Polecam z czystym sumieniem.

mona_4

Carlito's Way
Sweet and Lowdown
Dead Man Walking
21 Grams
Casualties of War
I am Sam
The Game
U Turn
Mystic River
State of Grace

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones