Sean PennI

Sean Justin Penn

8,5
31 919 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Penn

Być może mam jakieś odmienne gusta niż wiele osób, ale cóż. Uważam, że jest śliczny, boski, przystojny, cudowny i nie wiem, co jeszcze...Taki tajemniczo-seksowny koleś :):):)Super jest....

Kinia_Esz_

Chyba rzeczywiście masz nieco odmienne gusta. :)))

Facet świetnym aktorem jest, ale żeby był boski i śliczny to nie powiem nawet pod pręgierzem. :D

Pozdrawiam. :)

KROPKA

Niestety nie zgodzę się z moją przedmówczynią, podobnie jak Death14 uwazam,że w Seanie jest coś niepokojącego, a jednocześnie pociągającego. Niewątpliwie nie potrafiłabym oprzeć się jego urokowi. Nie będę jednak robić konkurencji Robin ;-)), gdyż ją także szczerze podziwiam i uważam, że Sean dokonał trafnego wyboru swojej życiowej towarzyszki (nie to co kompletna porażka z Madonną!)

KROPKA

Pełna zgoda!

Kinia_Esz_

A ja Cię rozumiem :)
Wg. mnie Tom Hanks jest niezwykle seksowny i przystojny i też niewiele osób to rozumie :)
Pozdrawiam :)

Kinia_Esz_

Ja powiem tak... brzydki to on nie jest:))

Kinia_Esz_

Czy jest przystojny? No moim zdaniem niezbyt. ale bardzo charakterystyczny i to jest jego siła. Co do jego urody to słowo "śliczny" chyba najmniej pasuje. Jest tak "śliczny", ze az nie chciałabym go spotkać w ciemnej uliczce. ;)

Kinia_Esz_

Przystojny to może on nie jest, ale mi się podoba ;) Ale jak to było? No tak, ja lubię takich 'urodziwie brzydkich' ;) Przynajmniej Sean jest takim prawdziwym facetem:)

Kinia_Esz_

Jest cholernie meski i choc jestem przeciwniczka palenia papierosow, najpiekniej na swiecie zaciaga sie... Jest naprawde niezly i jest jak wino, im starszy tym lepszy :)

jolly_4

Zgadzam sie z tym papierosem - on najlepiej na świecie jara!

I jeszcze te oczy! Koles gra twarzą najlepiej na swiecie

Kinia_Esz_

Moim zdaniem jest i przystojny i śliczny :) i zgadzam się, że z latami przybywa mu uroku :) mmmmm...

Kinia_Esz_

No , coś w nim jest takiego... może dlatego,że gra takie wyraziste role, umie się świetnie w nie wczuć, to tez sprawia,że się podoba. Dla mnie na prawdę fajny gość. Wszystko z Tobą w porządku, ja się podpisuję pod twoimi słowami =).
A ile ludzi na świecie tyle opinii i gustów.
pozdrawiam =)

Kinia_Esz_

Skwituję to tak: jest on bardzo 'męski', i jest jakimśtam lalusiem z Hollywood, tylko prawdziłym facetem z jajami.
Jego role powalają z nóg, nie tylko dzięki wspaniałej grze aktorskiej, ale też dzięki wczuciu się w nie, no i jego wyglądu;)
Ma 47 lat ale w tych jego zmarszczkach, zielononiebieskich oczętach i bossskich siwoczarnych włosach jest rzeczywiście to "coś".
Wg. mnie jest to najpiękniejszy aktor z jego grupy wiekowej.
A w ogóle, to jest u mnie na 2. miejscu- zaraz po Keanu Reeves'ie.
Kto się nie zgadza że Sean jest śliczny, niech spada na drzewo.

pierutka

Czy ktoś może mnie ściągnąc z drzewa? joke

Kinia_Esz_

A ja się z Tobą w 100% zgadzam!!! Nie dość że jest genialnym aktorem to i jeszcze mega przystojnym aktorem ;)

driver_3

Co racja, to racja... Też go uwielbiam. Jest po prostu NIESAMOWICIE PRZYSTOJNY. Choć uważam, że Johnny Depp też jest przystojny, to jednak nie to samo... Sean Penn jest po prostu barrdzo męski.

Kinia_Esz_

Zgadzam sie z tym, ze jest bardzo przystojnym mężczyzną; ale nie wiem jak można pisać ze jest "śliczny, boski (...)". Jakoś mi takie epitety nie pasuja do jego osoby. Fakt - jest przystojny, męski i... zbyt dojrzały na słowo "śliczny". Zwykły (prawdziwy) facet. Śliczny dla mnie ma pejoratywne zabarwienie i kojarzy sie z wydepilowanymi lalusiami w czerwonych rurkach (jeśli jakiegoś chłopca w rurkach to obraziło to z góry serdecznie przepraszam).

araven

Sean Penn jest takim typem 'badass'. Nie wszyscy to lubią. Poszłabym za nim na koniec swiata! ;D

igacave

Też bym poszła... gdyby poprosił. :D Albo raczej gdyby chciał. Haha :P

araven

Dokładnie. Ale pamiętaj- MÓJ Ci on! ;p

Kinia_Esz_

No i damski bokser.

Kinia_Esz_

Oshhhhh… jaki on jest paskudny i obleśny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones