Sean PennI

Sean Justin Penn

8,5
32 120 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Penn

Był genialny w roli tego kompletnie porąbanego psychola grał tak naturalnie że można było sobie pomyśleć że naprawdę jest takim świrem tylko on nadawał się do tej roli trzeba mieć ogromny talent aby zagrać aż takiego psychopatę dziwi mnie to że nie otrzymał żadnej nagrody bo on jak i Michael J. Fox zagrali fenomenalnie w tym filmie i z całą pewnością nagrody im się należały i to nie jedne brawa dla niego jak i dla Fox a.

numer6

Dokładnie, żeby TAK zagrać takiego skur.wysyna, trzeba mieć wybitny talent. I jeszcze jaki młody Sean wtedy był - 28 lat, a taka dojrzała rola. Polecam obejrzeć jednego dnia Ofiary wojny, a zaraz potem Zabić prezydenta. Różnica między bohaterami Penna miażdży.

numer6

Ja z kolei zauważyłam, że sam aktor zbiera genialne recencje (słuszne, żeby nie było), ale filmy z jego udziałem, w większości, nawet nie przekraczają 8,0. Jest przewaga ocen w okolicy 7,0.
Cieawe, że pomimo tego, że gra w 'przeciętnych' (cudzysłów, bo to czysto teoretyczne rozważania) filmach, to i tak jest uznanym aktorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones